Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

İstanbul’un her noktasına hızlı bir şekilde hizmet ulaştırdığımız şişme oyun parkı sektöründe, artık gün içerisinde yüzlerce müşterimizden telefon almaktayız. Müşterilerimizin son dönemde yapmış oldukları talepler ise, çocukların diledikleri gibi eğlenebilecekleri, ailelerin de gönül rahatlığı ile çocuklarını bırakabilecekleri bir oyun alanı oluşturmak adına olduğunu söyleyebiliriz. Bu amaç ile bizlere başvuran müşterilerimize, sitemizde bulunan kataloglar arasından önerilerde bulunmaktayız. Şişme oyun parkı ürünleri kendi içerisinde onlarca çeşite ayrılmakta ve bu kadar çeşit içerisinden doğru olanı seçmek ise, çok kolay olmayacaktır. Hangi yaş grubu için hizmet sunmaya karar vermişseniz, uzmanlarımız yardımı ile o ürüne yönelebilirsiniz. Şişme oyun parkı kiralama fiyatlarımıza gelecek olursak da, sizlere önereceğimiz fiyatların net fiyatlar olduğunu, piyasadaki en uygun fiyatlar olduğunu ve sipariş günü ile sayısındaki artışların, şişme oyun parkı kiralama fiyatlarını her zaman için düşürdüğünü bilmelisiniz.

Şişme oyun parklarımız arasında seçim yaparken, kriterleriniz arasında fiyatları da katıyorsanız ve önem veriyorsanız, bu durumda telefon görüşmeleriniz sırasında görevlilerimizden yardım almalısınız. Her ne kadar uygun fiyatlar ile sizlere bu ürünleri sunuyor olsak da, son karar tamamen size ait olacaktır. Kiralama bedellerini görüştüğünüz sırada, net bir şekilde kiralama günlerinizi ve uzunluğunu da belirtirseniz, hem ürünlerin uygunluk durumu hakkında bilgi sahibi olabilir hem de en uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.

Şişme oyun parkı kiralama fiyatlarımızın nasıl belirlendiği konusunda bir inceleme yapacak olursak da, ürünlerin büyüklüklerini ilk sıraya koyabiliriz. Çünkü ürünün boyutu büyüdükçe, ona şişirme işleminden başlayarak kullanım boyunca da hizmet sunacak kompresörlerin gücü de artacaktır. Bu da fiyatı her zaman için yükseltecektir. Diğer bir faktör ise ürünlerin niteliğidir. Çünkü, ürünlerimizin bazılarında, çocuklarınız için oluşturulmuş olan tırmanma parkurları, top havuzları ve kaydıraklar bulunmaktadır. Çok zor bir şekilde dizayn edilmiş olan bu parkurlarda, güvenlik önlemleride işin içerisine dahil edildiğinden dolayı ücretlerimizde artış olabilecektir. Bunlara rağmen, sıfır bir ürün almak yerine, belirli dönmlerde kullanmak üzere çok ucuz fiyatlar ile şişme oyun parklarından kiralayabilir, kazançlarınızı da giderek arttırabilirsiniz.

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp